Logo VINCI
 

درباره ما

شرکت توسعه مراکز تجاری تهران


شرکت توسعه مراکزتجاری تهران به عنوان اولین شرکت تخصصی در حوزه مراکز تجاری با هدف ارتقا دانش و سرمایه گذاری،طراحی،ساخت،بازاریابی و فروش،مدیریت نگهداری مراکز خرید پایتخت به عنوان قطب تجاری کشور،همچنین توسعه مجتمع های چند منظوره و مدیریت راه اندازی و بهره برداری از پروژه های تجاری (MALLS) در سطح وسیعی فعالیت می نماید تا به فضل خداوند منشا اثر نیک و آهنگ هماهنگ رشد و توسعه پایدار مراکز تجاری باشد. امروزه سرمایه گذاری،طراحی،ساخت،فروش و بهره برداری به ویژه برند سازی مجتمع های تجاری و ایجاد رونق کسبی در این مراکز یکی از پیچیده ترین مشاغل و ترکیبی از چندین تخصص در دنیا می باشد. میزان سرمایه گذاری در پروژه های تجاری نسبت به ساختمان های مسکونی بیشتر و از ریسک بالاتری برخوردار است و امکان خواب سرمایه یا ضرر در پروژه های تجاری در صورت عدم مدیریت علمی کار آمد بسیار بیشتر خواهد بود. ازدیگر سوی در صورت مدیریت صحیح و رعایت اصول در فازهای مختلف طراحی تا بهره برداری مجتمع های تجاری،سود بسیار قابل توجهی نسبت به سایر پروژه ها خواهد داشت. بر این اساس شرکت توسعه مراکز تجاری تهران با دانش،تجربه و تیمی حرفه ای در این حوزه بصورت تخصصی فعالیت می نماید تا سرمایه  و مراکز تجاری را در مسیری اصولی قراردهد. براساس منشور اخلاقی شرکت تهران ، سرمایه گذاران در پروژه های تجاری، شرکای تجاری ما هستند. .

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست      هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود،

        صحنه پیوسته بجاست      خرم آن نغمه که مردم بسپارند بیاد

 

 

 

 

وجه تمایز ما


دانش و تجربه 32 ساله،خلاقیت،تیم حرفه ای،و فرهنگ سازمانی متعالی

موجب تفاوت اساسی ما شده است شرکتی دانش محور و دارای تجربه بجای تبلیغات بسیار پرهزینه به خلاقیت می پردازیم پیشرو در حوزه مدیریت بازاریابی و فروش مجتمع های تجاری ارتباطات بسیار گسترده با برندهای معتبر داخلی و خارجی روابط بسیار خوب با سرمایه گذاران درپروژه های تجاری دارای فرهنگ سازمانی متعالی ومتعهد به اخلاق حرفه ای در تجارت و کسب و کارتیمی تحصیل کرده و متخصص در حوزه پروژه های تجاری شرکتی پیگیر تا حصول نتیجه مطلوب دارای تخصص و تجربه در حوزه سرمایه گذاری،طراحی،ساخت و توسعه تجاری سازی،برندینگ،مدیریت فروش و واگذاری مراکز تجاری چند منظوره دارای شبکه گسترده در حوزه فروش،پیش فروش و جذب برنددر موضوع قبول مسولیت خود را در اولویت اول و در تقسیم منافع خود را در اولویت دوم قرار میدهیم براساس سالها رفتار درست با تجار،کسبه و صاحبان سرمایه و برندها از یک شبکه خوب برخوردار هستیم. و این مهم  موجب موفقیت پروژه های تجاری شده است.شرکت توسعه مراکز تجاری تهران از اولین تصمیم تا آخرین اقدام در جهت موفقیت پروژه های تجاری می ماند.سرمایه گذاری و توسعه مراکز تجاری نیازمند دانش،تجربه،تخصص و تیمی کارآمد است. به لطف خداوند در این مهم  موفق عمل میکنیم.

 

پیام مدیر عامل


   باسلام و آرزوی بهروزی برای همه کارآفرینان و سرمایه گذاران ارجمندی که همواره با تلاش و سرمایه گذاری خود منشا خیر و برکت وایجاد اشتغال و توسعه پایدار این سرزمین پرگهر می شوند . کارآفرینی و توسعه سرمایه گذاری،چرخه عظیم اقتصادی هر کشوری را به حرکت در میاورد. به معنای دیگر تلاش سرمایه گذاران و کارآفرینان در کشور یعنی توسعه پایدار،و نان را به سفرههای مردم بردن ،از دیگر سوی با توسعه سرمایه گذاری،کارآفرینی،ایجاد اشتغال،تولید و توسعه تجارت یعنی کاهش نابسامانی،بیکاری و فقر، که نوعی عبادت و توانمند ساختن جامعه است.روزی عارفی گفت، بجای اینکه یک عمر شکایت کنید و بگویید تاریک است بلند شوید و شمعی روشن کنید و شما چنین میکنید. شرکت تهران  ارزش والای سرمایه گذاری و اقدمات ارزشمند کارآفرینی را ارج می نهد و برای صیانت و توسعه کسب و کارها، با توجه به دانش،تجربه و تیمی کارآمد همکار و شریکی قابل اعتماد است. شرکت تهران به عنوان شریک تجاری یا همکار در حوزه تجاری سازی و توسعه آن با حفظ اخلاق حرفه ای تجارت، از اولین تصمیم تا آخرین اقدام در کنار پروژه های مهم اقتصادی می ماند تا با همکاری و همیاری یکدیگر اثری ارزشمند و ماندگار را برای ایران و ایرانی بسازیم. مطمئن هستم تیمی حرفه ای و کارآمد، حتی با سرمایه کم میتواند پدید آورنده آثاری بزرگ و ماندگار باشد به گواه تاریخ ...

 

                                    دکتر حسین رسول زاده        

                             رییس هیات مدیره و مدیر عامل

منشور اخلاقی و ارزش ها


شرکت تهران برخورداری از دانش،تجربه،تیم واخلاق حرفه ای در تجارت و زندگی را سرمنشا ماندگاری و اعتماد متقابل میداند.براین اساس خود را متعهد و ملزم به احترام،امانت داری،حرفه ای گری،هوشمندی،نوآوری،سخت کوشی و ارزش افزایی میداند.مشتریان خود را شرکای تجاری و دایمی میدانیم وهمواره به برنده،برنده،برنده می اندیشیم(مردم،سرمایه گذار،شرکت). منافع خود را در گرو و پس از منافع مشتری میدانیم. نه تنها طرف قرارداد بلکه همواره شریک و همیار قابل اعتماد هستیم.هرگز روابط کاری و تجاری خود را با شرکای تجاری یا سرمایه گذاران بدون در نظر گرفتن منافع و مصالح ایشان قطع  نمی کنیم. راز ماندگاری در بازار را در حفظ و توسعه منافع مشتری و  سرمایه گذار میدانیم. درک میکنیم سرمایه گذاری و کار آفرینی گاهی پرریسک و با زحمت فراوان است براین اساس مصالح و منافع مشتری یا شرکای تجاری را در اولویت اول قرار میدهیم.هرگز رفیق نیمه راه بهویژه در شرایط بحرانی نیستیم.بهترین روش فروش را فروش ارزش و منافع بیشتر به مشتری میدانیم.کارآیی را توام با بهره وری میخواهیم.انضباط دقیق و همیشگی را منشا توانایی و موفقیت حتمی میدانیم.باور داریم پیگیری معجزه می کند بنابراین تا حصول نتیجه مطلوب شرکتی پیگیر هستیم.ادب قدرت آفرین است.و این مهم سرلوحه رفتارسازمانی تمام پرسنل و مدیران محترم  شرکت تهران است

سرمایه گذاران را متمایز از سرمایه داران میدانیم.بنابراین همواره از سرمایه گذاران و کارآفرینان حمایت میکنیم.

بر اساس سال ها تجربه، به مشکلات  به عنوان مسایل قابل حل نگاه می کنیم.برای موفقیت پروژه ها، کارهای بزرگ را به قدم های کوچکتر تقسیم میکنیم. استراتژی بزرگی داریم اما به برنامه های قابل انجام تقسیم میکنیم.برای تضمین موفقیت، در هیچ پروژه ای هرگز در تونل تاریک راه  نمی رویم.شرکت تهران در مقام مشاور همواره امین،درستکار،هوشمند،خلاق،رازدار و پیشرو عمل مینماید.همواره در طی سالیان متمادی در تقسیم سود،خود را در اولویت دوم اما در قبول ریسک و مسولیت در اولویت اول قرار دادیم .و این است راز مسولیت پذیری و ماندگاری شرکت تهران ...استراتژی ما  برای همکاری با سرمایه گذاران یا شرکای تجاری  98 به 2 است.یعنی برای موفقیت در هر پروژه ای سرمایه گذاران فقط 2 کار انجام میدهند و 98 کار دیگر را شرکت توسعه مراکز تجاری تهران با بالاترین کیفیت انجام میدهد به گواه سوابق ...به روزی حلال ایمان داریم و آن را منشا همه رویدادهای خوب در حال و آینده میدانیم.درستکاری و حرفه ای گری را به عنوان یک استراتژی موفق و خوب میدانیم.خلاقیت،تغییر،تطبیق و تکامل را راز بقا  در بازار میدانیم.وجه تمایز خود را بر اساس سال ها تجربه،تخصص، و اخلاق در تضمین موفقیت شرکای تجاری خود می دانیم.توسعه تجارت و مراکز تجاری را مولد مهم اقتصادی میدانیم.ما همواره شاهد بودیم همه پرندگان  برای پرواز نیاز به دو بال داشتند  و برای موفقیت نیز دوبال دانش و تجربه کار ساز است. بنابراین در طی سالها براین دو اصل بسیارتلاش کردیم و امروز شرکت توسعه مراکز تجاری تهران مفتخر است دو بال دانش و تجربه را برای موفقیت پروژه های تجاری دارا می باشد.همواره بهترین رویداد و خبر برای ما موفقیت مشتریان ماست.